מה אנחנו מציעים לכם בעצם ?

אנו מציעים שירות חודשי לעסק ולבית בו אתם מקבלים מפיץ ריח אוטומטי מדי חודש אנו נגיע לבית העסק או לבית במועד שייקבע עימכם למילוי מיכל השמן ולתחזוקת המכשיר במידת הצורך, במסגרת השירות אנו אחרים לתקינות המכשיר ולדאוג שהניחוח הנעים מופץ ומורגש . עצימות הריח תלויה גם במסלול בו תבחרו שהוא בעצם נגזרת של כמות שמן הבושם אשר יופץ באוויר מדי חודש.

אלו ריחות או שמניים ניתן לקבל ?

למעשה ניתן לקבל כל ריח אשר בו תחפצו , אנו משתמשים כרגע במספר ריחות אשר נבחרו על ידינו ומומלצים למכירה עסקי שירות ותפוקה בעבודה , לבית ומכני ספא אנו ממליצים על ריח פרחי יסמין . בסופו של דבר בחירה תהיה שלכם.

האם ניתן לרכוש המכשיר ללא שירות חודשית ?

כן יש אפשרות לרכוש את המכשיר , ולהצטייד בשמן . חשוב שהשמן הריחני יהיה מתאים ולא למלא במכשיר שמן או חומרים אשר אינם מתאימים ועשויים לקלקל לא רק את החוויה והמטרה אלא גם את המכשיר עצמו.

האם ניתן לנסות ולראות את המכשיר ולהריח את השמן הארומטיים שאתם מציעים ?

בהחלט אנו נגיע אליכם לבית העסק או לביתכם לפגישה קצרה במועד אשר יותאם עימכם מראש , במהלך הפגישה אנו נחבר מכשיר להדגמה ולפגישה בניחוח נעים.

האם השירות כרוך בהתחייבות ?

לא . השירות הינו אמנם שירות שנתי אך במידה ותרצו להפסיק את השירות מסיבה כלשהיא תוכלו לעשות זאת בכל עת בהודעה של 14 יום טרם התחלת אותו חודש בו תרצו להפסיק את השירות.

כמה זה עולה ? איך משלמים , יש אפשרות לתשלומים ?

עלות השירות החל 189 ₪ לחודש אך המחיר תלוי בגודל החלל של העסק או הבית וכן בכמות השעות שתרצו להפיץ ריח בעסק , בעצם שעות הפעילות של העסק. כמו כן ישנם משתנים נוספים כמו עסקים אם פתחים רבים אשר יזדקקו גם לכמות מוגברת יותר מחללים סוגרים יותר.

ניתן לשלם ב-12 תשלומים .