מפיץ ריח חשמלי לעסק

מפיץ ריח חשמלי  – פיוז’אן 1

מפיץ ריח חשמלי פיוז’ן  מומלץ לחללים של עד 200 מ”ר מתאים לחללים של עד מ”ר ועד ל-500 מ”ר כאשר מחובר למערכת המיזוג.

מפיץ ריח פיוז’אן היינו מפיץ ריח חשמלי מקצועי המתאים לעסקים גדולים וקטנים כאחד. על ידי הגדרת המינון וההפגות בין תרחישי העבודה ניתן לקבוע את המינון את שעות העבודה בהתאם לשעות הפעלות בעסק וגודלו של העסק.

את מפיץ ריח חשמלי פיוז’ן 1  ניתן להגדיר ולהפעיל באמצעות צג במכשיר או באמצעות אפליקציה ייעודית למשתמשי אנדרואיד

 

מפיץ ריח חשמלי לעסק

מחפשים מפיץ ריח חשמלי לעסק ? את/ה לא לבד , רבים מבעלי העסקים ונתוני השירות מבינים את הצורך בלהעניק חווית לקוח חנויות רבות דאגות לסטיילינג ועיצוב של החנות או העסק החל מהקירות והריצוף לריהוט ועד לשקיות למפיות וכן למוסיקה רקע מתאימה וכמובן איך לא הריח.

השימוש בריח טוב על ידי מפיצי ריח כבר לא דבר חדש, רוב הרשתות והמותגים שמוכרים לכולנו כבר עושים שימוש במפיצי ריח לא מעט שנים. בשנים האחרונות רבים מהעסקים נטשו את מפיצי הריח שעובדים באמצעות התזה ועברו  למפיצי ריח חשמליים העובדים באמצעות אידוי קר ופיזור של הריח בחלל האוויר.

אם גם אתם מעוניינים או שוקלים להכניס לעסק מפיץ ריח חשמלי אינכם טועים , על ידי שימוש במפיץ ריח חשמלי בעסק ושמן ארומטי לא רק שתשפרו את חווית הלקוח בלבד אלא תגדילו מכירות ותשפרו את יחס ההמרה לרכישה ללקוח שמבקר אצלכם בעסק.

למידע נוסף והזמנת מפיץ ריח חשמלי לעסק עכשיו השאר פרטיך מטה


     

     

    Original price was: ₪1,200.00.Current price is: ₪725.00.

    קטגוריות: , , , , , , , , , , , , , , , , תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
    התקשר עכשיו